Poznajmy się

Zuzanna Olender - twórczyni Eko-Art Zuzannka

Witaj, miło Cię tutaj widzieć 🙂

Nazywam się Zuzanna Olender. Przyjaciele i znajomi mówią mi “Zuzia” a moja młodsza siostra nazywa mnie “Zuzannką“. To ze względu na sentyment do Agaty uwzględniłam taką formę mojego imienia w nazwie swojej marki. Nie to, żebyśmy nigdy się nie kłóciły i we wszystkim się zgadzały… 😉 Ale gdy człowiek dojrzewa, zaczyna doceniać młodsze rodzeństwo.

Od 15 lat mieszkam w Ostródziena Mazurach. Ktoś powiedziałby, że daleko stąd do Mazur. Fakt, turystyczne Mazury znane z letnich imprez nad wielkimi jeziorami to 100-200 km na wschód od Ostródy. A moje miasteczko znajduje się na Mazurach Zachodnich.

Mamy tu spokojniej, mniej ludzi i więcej nieogrodzonej linii brzegowej, niż kraina wielkich jezior. Są piękne lasy z dzikimi zwierzętami, które podchodzą pod dom. Bo mieszkam na skraju lasu, to podchodzą 😁 Pokochałam to miejsce za bliskość przyrody i spokój.

W takim miejscu nie trudno o inspirację naturą. Dlatego też czerpię pełnymi garściami i tworzę włóczkowe rękodzieło dla osób lubiących przytulny klimat. Moje dzieła ocieplają wnętrza domów, dodają uroku modowej stylizacji i przynoszą mi mnóstwo radości w czasie dziergania. Chciałabym, żeby ucieszyły też Ciebie.

Z wykształcenia jestem biologiem, a z urodzenia osobą wysoko wrażliwą. Nie miałam więc innego wyjścia, jak tylko zainteresować się ekologią i brać sobie do serca troskę o środowisko naturalne.

W związku z tym, mój pomysł na biznes przedstawia się tak:

pozyskuję materiały, które miały wylądować na śmietniku

i nadaję im nową, wysoką jakość.

UPCYKLING, bejbe 😎

Dlaczego tak? Jaki to ma sens? Możesz się tego dowiedzieć z krótkich artykułów na moim Eko-Blogu. Znajdziesz je tu:

UPCYKLING W WYDANIU EKO-ART ZUZANNKA

DLACZEGO UPCYKLING TO PRZYSZŁOŚĆ

Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz spędzić tu trochę czasu i rozejrzeć się w sklepie. Mam nadzieję, że poczujesz tę relaksującą atmosferę, którą starałam się stworzyć. Trochę jak w czasie wakacji na Mazurach 😊

Miłego dnia 💚

Twoja Zuzannka